پیام مدیرعامل

 

به نام آنکه جان را فکرت آموختدر ابتدا مراتب تقدیر و تشکر خود را از ذینفعان شرکت، سهامداران، مدیران، مهندسان و کارشناسان گرامی که باتلاش بی وقفه و خالصانه ای که طی چندین سال اخیر بعمل آورده اند باعث رشد، بالندگی و توسعه کمی و کیفی فعالیت شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر شده اند.

من بر این باورم که در تمام لایه ها و ارکان این شرکت اعتقاد راسخ به برنامه ریزی اصولی و صحیح، ایجاد و اجراء نظم و انضباط سازمانی، تلاش و کوشش بی وقفه و شبانه روزی، بهره گیری از آخرین دانش و تکنولوژی وجود داشته و با بهره گیری ازآنها می توان راه پر فراز و نشیب ترقی و پیشرفت را به سرعت پیمود و در کمتر زمان ممکن شرکتی در کلاس جهانی داشت.

من بر این باورم که نیروی انسانی بزرگترین و اصلی ترین و موثرترین سرمایه شرکت ماست. نیروی انسانی چراغ پر فروغ و فانی نشدنی است که با آن می توان دل تاریک صخره ها و ذره ها را روشن و نمایان دید.

من بر این باورم که جلب رضایت سهامداران به عنوان یکی از ذی نفعان شرکت در کنار باور و اعتقاد به ضرورت کسب رضایتمندی سایر ذی نفعان معنا پیدا می کند. کارکنان، مشتریان، جامعه و محیط زیست از جمله ذی نفعان شرکت ما هستند که همه ارکان و لایه های شرکت برای جلب رضایت آنان مجدانه تلاش می نماید. تاکید بر انجام مسئولیت های اجتماعی سازمان جزء شالوده فکری و اجرائی ماست.

قانون گرائی، اعمال نگرش علمی، خلاقیت و نوآوری، شفافیت در مواجهه با مراجع قانونی و شایسته سالاری از جمله مواردی هستند که التزام به آنها منجر به حفظ دستاوردها و تداوم موفقیت های شرکت گردید و آینده ای سرشار از نبوغ و تعالی را به ارمغان خواهد آورد.

امید آن دارم که در پرتو توجهات حضرت حق و استعانت از قدرت لایزال او و تکیه بر عزم، اراده، دانش، تخصص، تجربه و همت والای مدیران و کارکنان شرکت شاهد موفقیت های بسیار بزرگتر از آنچه تاکنون کسب نموده ایم باشیم.
 
و من الله التوفیق
حسین کشایی آرانی
مدیر عامل شرکت زمین کاوان کیمیا پردیس مهر